Agencja reklamy


Liczy się doświadczenie.
Liczy się jakość

Od prawie 20 lat funkcjonujemy na rynku mediów współpracując z najlepszymi.

Jako pierwsi w Polsce zajmowaliśmy się nagłośnieniami w Centrach handlowych skutecznie promując tam lokalnych sprzedawców i producentów, gastronomię i usługi. Fotografia i film nie mają przed nami tajemnic. Od ponad 15 lat zgłębiamy sztukę tworzenia stron internetowych za pomocą Wordpressa. Dla czego Wordpress?
W kilku najprostszych słowach jest to specjalny system “podłączony” do strony internetowej, który pozwala na jej łatwą, wizualną edycję. Posiadając na swojej stronie system CMS możemy edytować jej zawartość nie znając się w ogóle kodu HTML/CSS. Do jej edycji wykorzystywany jest bardzo przejrzysty i łatwy w opanowaniu edytor wizualny, który najprościej mógłbym porównać np. do dobrze nam znanego Word’a, jednak CMS nie rzadko oferuje o wiele więcej możliwości niż możemy sobie wyobrazić myśląc o tworzeniu dokumentu we wspomnianym wcześniej Wordzie.
Tak wygląda tworzenie np. nowej podstrony w systemie WordPress. Jest wygodny w użyciu – posiada wygodny, wizualny edytor, z obsługą którego bez problemu poradzą sobie osoby posługujące się edytorem Word. Wygodny jest również na poziomie zarządzania stroną – w łatwy sposób dodasz media do witryny, stworzysz kopie robocze strony, wprowadzisz aktualności.
Jest elastyczny – dzięki obszernej bazie wtyczek w zależności od zapotrzebowań możesz go wykorzystać w do różnych celów, od e-commerce, portfolio, magazyn on-line po oczywiście bloga. Zintegrujesz go z mapami Google, Facebook‚iem, Youtube i innymi popularnymi stronami. Dostępny w języku Polskim. Nie musisz znać języka angielskiego, bez obaw. Komunikaty wyświetlane w systemie będą w Twoim ojczystym języku. Dlaczego WordPress?
Ponieważ jest skalowalny – możesz wykorzystać go do małej i dużej strony. Korzystając z elastycznych rozwiązań dostosujesz go zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz sam prowadzić stronę lub podzielić zadania do realizacji na stronie pomiędzy współpracowników. Z WordPressa korzystają tacy giganci jak New York Times, Top Gear, Honda, CNN, NASA, Forbes, Reuters, Ford, TechCrunch i wielu innych…